Must Reede

Palun lugege alljärgnev tekst allahindluskoodide kohta tähelepanelikult läbi, sest me ei saa ise tellimusi muuta ning ei pruugi teie kirjadele vastata.Allpool on allahindluskoodide nimekiri tootegruppide kaupa. Ühes tellimuses saavad olla vaid ühe tootegrupi asjad, sest iga tellimuse kohta saab sisestada vaid ühe allahindluskoodi. Kui soovite tellida mitmest erinevast tootegrupist kasutades erinevaid allahindluskoode, siis palun esitage erinevad tellimused iga tootegrupi kohta eraldi. Allahindluskoodi sisestamiseks valige palun “Vaata ostukorvi”, mitte “Kassa”.

Kui te soovite oma tellimust saada pakiautomaati ning esitate mitu tellimust erinevate tootegruppide kohta, siis valige kõige viimase tellimuse kättetoimetamise viisiks pakiautomaat (eelnevate tellimuste kättetoimetamise viisiks valige “Tulen ise järele”) ning tellimuse kommentaaridesse lisage eelnevate tellimuste numbrid ja et soovite neid kätte saada koos pakiautomaadist. Kui te ei lisa kommentaaridesse eelnevate tellimuste numbreid ning et soovite neid kõiki koos pakiautomaati, siis jäävad kahjuks kõik peale viimase tellimuse meie poodi aadressil Telliskivi 57, Tallinn.

Tellitud kaubad saab tagastada omal kulul 14 päeva jooksul peale tellimuse kättesaamist. Tellitud kaupa ümber ei vahetata.

  • Grimms, Puidust mänguasjad - 15% - MR18-AXROF
  • Lapsekandmine - 20% - MR18-YJVGD
  • Barefoot - Kevad/sügis -25% - MR18-BBGTH
  • Barefoot - Talv - 10% - MR18-OXUBR
  • Barefoot - Suvi - 10% - MR18-OXUBR

Kuidas kasutada: