Tee kindlaks, et lapse jalatsid on õige suurusega!

Kas teadsite, et rohkem kui pooled testis osalenud lastest kandsid jalatseid, mis olid neile liiga väikesed? Halvasti sobivad jalatsid kahjustavad lapse jalgu. Et õigesti jalga sobida peaks jalats olema lapse jalast 12mm pikem.


Kuidas see töötab:

1. Jala mõõtmiseks: Aseta oma lapse jalg paljalt või jala ümber olevate sokkidega plus12 peale ja mõõda pikkus. Plus12 lisab automaatselt 12mm. Näiteks kui plus12 näitab, et jala pikkus on 180mm, siis jalg on 168mm pikk ja jalatsi pikkus peaks olema vähemalt 180mm. Kirjuta üles suurema jala pikkus mm-tes.


2. Jalatsi mõõtmiseks: Aseta plus12 jalatsi sisse ja pikenda seda kuni see ulatub jalatsi ninaossa. Kirjuta jalatsi pikkus mm-tes* üles.


3. Kas jalats sobib? Kui plus12 jalatsi mõõt on sama kui jala mõõt, siis jalats sobib (näiteks kui plus12 jala mõõt on 180mm ja plus12-ga mõõdetult on jalatsi mõõt 180mm).


NB! Tehke kindlaks, et jalats sobib kanna ja jalalaba juurest hästi ning jalg ei libise jalatsi sees. Kui teil on küsimusi, siis me hea meelega vastame neile: info@kidsfeet.info

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Mõõtmise vahend Plus12

  • Mudel: plus 12
  • Saadavus: Out Of Stock
  • 12.90€