-20%

YETI pruunid beežiga veekindlast nahast - Kahekihine tald - tavaline laius


PEALISMATERJAL: ehtne nahk, veekindel


VOODER: 100% lambanahk, mis on paremsoojaandja kui vill, sest tal on lisakiht naha näol. Vill imab endasse niiskustja hoiab jalad kuivadena ning sama temperatuuri juures. Lambanahk vähendabjalatsi mõõte seest 2-3mm võrra.


KINNITUS: krõpsud.


TALD: kerge, paindlik tald, millel onhea haarduvus ja mis hoiab ära põrutuse.


Rippmenüüs on kaks erinevat tallavalikut:

1) Kahekihiline tald - 9mm paks, miskoosneb 3mm mikropoorsest kummist ja 6mm Vibram® superflex kummist. See valikon soojem.

2) Vibram® superflex kumm - 6mm paks.See valik on lähedasem paljajalu kõndimisele.


MUDELI EELISED: Mokasiinimudelid onäärmiselt mugavad ilma õmblusteta ja nurkadeta, mis võiksid väikesi jalgusuruda või neid vigastada. Kõik nurgad ja kontuurid on sisse taotud võiväljapoole suunatud. Mudel hoiab hästi jala ümber.


Meie saapad vastavad kasvavate lastejalgade vajadustele. Nad on disanitud parimaks võimalikuks paljajalutunnetuseks - painduv tald ja jalatsi ülesehitus on disainitud tagama võimalikultpaljajalulähedase tunnetuse. Laste saapad ei tohiks piirata kasvavate jalgadevaba liikumist, neid deformeerima või pitsitama.

 

ÕHU LIIKUMINE: Teie laps võib neidkasutada nii sokkidega kui ilma. Õhu liikuvus on väga hea, sest tegemist on100% nahaga, mis hingab.


TÄHELEPANU: jalatsid ei sobipikemaajaliseks vihmas või lumes kasutamiseks. Ei ole täielikult veekindlad.Käsitsi tehtud õmblused võivad kuluda kui neid kasutatakse tihti tõukeautodega,jooksuratastega ja teiste mänguasjadega, kus lapsed oma jalgu järgi veavad.


KUIDAS ÕIGE SUURUS MÄÄRATA: Selle mudelisuuruste tabel printige siit.


Kui teil ei ole printerit, siis kasutage allolevas tabelis leiduvaid juhiseid ja suuruseid. Mõõtge jalad nagu onkirjeldatud siin.


* Laius: Palun valige rippmenüüst kahelaiuse vahel. LAI laius on "+10 mm." rohkem kui veerus"(VARVASTE)


MAKSIMAALNE ÜMBERMÕÕT" märgitud ümbermõõt. Kui jalad onmärkimisväärselt kitsamad -> rohkem kui 1.5cm vähem kui viimases veerusmärgitud maksimaalne ümbermõõt, siis palun võtke meiega ühendust. Me võimelaiust muuta (-1cm), mida me teeme käsitsi ja selle hind on 10 eurot. 

 

Width (see the scheme in thedescription)  - laius (vaata kirjeldusesolevat skeemi)

Size - suurus


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

YETI pruunid beežiga veekindlast nahast -9mm tald

  • Tootja: Zeazoo
  • Mudel: 501-48-T4
  • Saadavus: 1
  • 83.00€
  • 66.00€


Võimalikud valikud